Čo je ESOXX<sup>®</sup> ONE?

Čo je ESOXX® ONE?

Esoxx One je zdravotnícka pomôcka, ktorá pomáha zmierňovať príznaky akútnej ezofagitídy. Tá sa prejavuje pálením záhy či sťaženým prehĺtaním.  Esoxx One účinkuje ako ochranný štítna sliznici pažeráka. Účinok nastupuje už do 30 minút od užitia a pretrváva viac ako 3 hodiny. 

KÚPIŤ ESOXX® ONE Info o liečbe

 

Ako užívať ESOXX® ONE

Jedno vrecko po hlavnom jedle a hodinu pred spaním alebo podľa odporúčania lekára.  Ak príznaky pretrvávajú viac ako 10 dní, je potrebné poradiť sa s lekárom. Pre viac informácií si prečítajte tento návod na použitie.

Krok 1

Otvorte balenie s tekutým obsahom.

Krok 2

Obsah balenia vytlačte do úst a prehltnite.

Krok 3

Pre správny účinok ESOXX One sa odporúča nič nejesť a nepiť 30 minút po užití.

Hlavné zložky1,2

Kyselina hyalurónová

Podporuje proces hojenia a regenerácie sliznice pažeráka.

Chondroitín-sulfát

Podporuje procesy hojenia sliznice pažeráka.

Poloxamér 407

Pomáha posilňovať bariéru proti žalúdočnej šťave.1,2

Zdroje

1 – Di Simone M P, Baldi F, Vasina V, Scorrano F, Bacci ML, Ferrieri A, et al. Bariérový účinok Esoxx® One na poškodenie sliznice pažeráku: Experimentálna štúdia na ex-vivo modeli prasaťa. Clin Exp Gastroenterol 2012;5:103-7. 

2 – Palmieri B, Merighi A, Corbascio D, Rottigni V, Fistetto G, Esposito A. Fixná kombinácia perorálnej kombinácie kyseliny hyalurónovej a chondroitín-sulfátu v randomizovanej dvojito zaslepenej štúdii, kontrolovanej placebom, na liečbu príznakov u pacientov s neerozívnym gastroezofágovým refluxom. Eur Rev Med Pharmacol Sci 2013;17:3272-8.